Blog

Yürüttüğümüz projeler hakkındaki gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Blog
/
Küçükçalık Tekstil

Küçükçalık Tekstil

Küçükçalık Tekstil'in 11 ay süren Yeniden Yapılanma Projesi çerçevesindeki çalışmalarını Şubat 2016 tarihi itibari ile tamamladık.
Uğur Konfeksiyon

Uğur Konfeksiyon

SWOT Analizi çalışması ile Uğur Konfeksiyon'un vizyon hedefine ulaşmak için analizini gerçekleştirdik.
Aselsan

Aselsan

Aselsan'da orta ve üst kademe yöneticiler için Performans Ölçme ve Hedef Belirleme seminerlerini 25 Şubat - 9 Mart tarihleri arasında gerçekleştirdik.
Eyüp Belediyesi

Eyüp Belediyesi

Eyüp Belediyesi’nin 9 ay süren İnsan Kaynakları Sistemlerini Geliştirme Projesi çerçevesindeki çalışmaları Aralık 2016 tarihi itibari ile tamamlandı.
Aselsan

Aselsan

ASELSAN Hedef Belirleme Uygulamalı Eğitim Çalışması Kasım 2017 tarihi itibari ile başlamış ve Aralık 2017 tarihinde tamamlanmıştır.
Vizyon Koleji

Vizyon Koleji

Vizyon Koleji Kurumsal Yönetim Sistemleri’nin Oluşturulması Projesi’nin birinci fazını oluşturan Reorganizasyon, Görev Tanımları ve Ücret Yönetim Sistemi Oluşturma çalışmaları Nisan 2017 tarihi itibari ile başlamış ve tamamlanmıştır.
Koray Varol

Koray Varol

Koray Varol Akademi Kurumsal Yönetim Sistemleri’nin Oluşturulması Projesi’nin birinci fazını oluşturan Reorganizasyon ve Görev Tanımları Oluşturma çalışmaları Haziran 2017 tarihi itibari ile başlamış ve Temmuz 2017 tarihinde tamamlanmıştır.
Trikotek

Trikotek

Trikotek Kurumsal İnsan Kaynakları Sistemleri’nin Oluşturulması Projesi’nin birinci fazını oluşturan Reorganizasyon ve Unvan Standardizasyonu çalışması Mayıs 2017 tarihi itibari ile başlamış ve tamamlanmıştır.
Çelikler Holding

Çelikler Holding

TÜSSİDE bünyesinde yürütülen Çelikler Holding Kurumsal Analiz Projesi 3 Mart 2017 tarihinde başlamış ve 21 Haziran 2017 tarihinde proje raporunun sunumu ile tamamlanmıştır.
Carisma Emlak

Carisma Emlak

Carisma Emlak Kurumsal Yönetim Sistemleri’nin Oluşturulması Projesi’nin birinci fazını oluşturan Reorganizasyon ve Görev Tanımları Oluşturma çalışmaları Haziran 2017 tarihi itibari ile başlamış ve tamamlanmıştır.
Gülsan Şirketler Grubu

Gülsan Şirketler Grubu

Gülsan Şirketler Grubu İnsan Kaynakları Sistemlerinin Oluşturulması Projesi’nin birinci fazını oluşturan Reorganizasyon ve Unvan Standardizasyonu çalışması Haziran 2017 tarihi itibari ile başlamış ve Temmuz 2017 tarihi itibari ile tamamlanmıştır.